Urządzenia, które pozwolą Ci słuchać muzyki pod prysznicem

Wykorzystaj swój wodoodporny lub wodoszczelny telefon. Najłatwiejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z wodoodpornego lub wodoszczelnego telefonu. Większość nowszych telefonów na rynku jest zaprojektowana tak, by wytrzymać zachlapanie wodą, więc możesz śmiało zabrać je ze sobą do łazienki.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój telefon jest wodoodporny, szybkie wyszukiwanie w Google Twojego modelu powinno dać Ci całkiem dobre rozeznanie. Najlepiej jednak zawsze zachować ostrożność i dla bezpieczeństwa zostawić telefon poza prysznicem. W większości przypadków nie trzeba brać telefonu ze sobą pod prysznic. Wystarczy mieć go w łazience i podkręcić głośność.

Kup wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Kolejną świetną opcją jest kupienie wodoodpornego głośnika bezprzewodowego. Te małe urządzenia zostały zaprojektowane specjalnie do użytku pod prysznicem i są zabezpieczone przed uszkodzeniem przez wodę. Zastosowanie głośników bezprzewodowych jest szerokie, a przykłady znajdziemy w artykule na www.lajf.pl, który dokładnie opisuje ten rodzaj głośników. Głośniki bezprzewodowe są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, więc możesz znaleźć taki, który będzie pasował do Twoich potrzeb i budżetu. Jeśli szukasz czegoś małego i niedrogiego, jest wiele opcji. Jeśli jednak chcesz czegoś o większej mocy, będziesz musiał zapłacić nieco więcej.

Najważniejszą zaletą głośnika bezprzewodowego w porównaniu z telefonem jest jakość dźwięku. Większość głośników bezprzewodowych ma znacznie lepszą jakość dźwięku niż wbudowany głośnik telefonu. Jeśli więc zależy Ci na jak najlepszym dźwięku, głośnik bezprzewodowy jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz nawet kupić głośnik doskonałej marki bez funkcji wodoodporności i zostawić go na zewnątrz prysznica.

Kup muzyczną głowicę prysznicową

Inną opcją jest muzyczna głowica prysznicowa. Są to po prostu głowice prysznicowe z wbudowanymi głośnikami, które pozwalają słuchać muzyki podczas brania prysznica.

Nie wiedziałeś, że coś takiego istnieje? Cóż, teraz już wiesz! Czy wiesz, że są też głowice prysznicowe z oświetleniem LED? Muzyczne głowice prysznicowe są nieco droższe niż inne opcje na tej liście, ale nadal są stosunkowo przystępne cenowo.

Jakość dźwięku nie będzie tak dobra jak w przypadku głośników bezprzewodowych lub głośników naściennych, ale dla większości osób będzie wystarczająco dobra. Ponadto jest to świetny sposób na słuchanie muzyki bez obawy o zamoczenie telefonu.

Wypróbuj wodoodporne słuchawki

Czy słyszałeś kiedyś o wodoodpornych słuchawkach? Są one przeznaczone do użytku w wodzie i stanowią ciekawą opcję, jeśli chcesz, aby Twój telefon pozostał suchy.

Wodoodporne słuchawki nie są powszechne, ale istnieją. Najlepiej poszukaj ich w Internecie lub zapytaj w lokalnym sklepie z elektroniką, czy mają je na stanie.